Tarlabaşı'nda esnaf kepenk açamadı

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle araç ve yaya trafiğine kapatılan Tarlabaşı'nda birçok esnaf kepenk açamadı. Sabah saatlerinde gelerek dükkanlarını açan bazı esnaflar ise güne siftah yapamadan başladı. 1 Mayıs kutlamaları nedeniyle...

Tarlabaşı'nda esnaf kepenk açamadı
01 Mayıs 2014 Perşembe 11:58

1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü nedeniyle araç ve yaya trafiğine kapatılan Tarlabaşı'nda birçok esnaf kepenk açamadı. Sabah saatlerinde gelerek dükkanlarını açan bazı esnaflar ise güne siftah yapamadan başladı.

1 Mayıs kutlamaları nedeniyle adeta abluka altına alınan Tarlabaşı esnafı, en sakin günlerinden birini yaşıyor. Bir çok iş yeri ve dükkanın kapalı olduğu Tarlabaşı'nda, açılan dükkanlar adeta sinek avlıyor. Bu arada kimi esnaflar ise kepenklerini yarıya kadar açtı.

Öte yandan caddenin araç trafiğine kapatılması, belki de en çok bu güzergahı kullanmak zorunda kalan yabancıları olumsuz etkiledi. Bir çok yabancı ellerindeki valizlerle cadde boyu dakikalarca yürümek zorunda kaldı. Kimi yabancı gruplar ise yolun karşı tarafına geçmek için yol ortasındaki demir bariyerlerin üzerinden atladı.

CİHAN

Tarlabaşı'nda esnaf kepenk açamadı

Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×