Tamir ve Bakım Atölyesi yıkıldı

Zonguldak Alaplı Belediyesi, ihtiyaca cevap veremeyen ve kullanım ömrünü tamamlayan 30 yıllık tamir ve bakım atölyesi binasını yıktı.Yıkım çalışmalarını yerinde takip eden Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Kılburnu mevkii Mollabey...

Tamir ve Bakım Atölyesi yıkıldı
22 Mayıs 2014 Perşembe 18:23

Zonguldak Alaplı Belediyesi, ihtiyaca cevap veremeyen ve kullanım ömrünü tamamlayan 30 yıllık tamir ve bakım atölyesi binasını yıktı.

Yıkım çalışmalarını yerinde takip eden Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Kılburnu mevkii Mollabey yolu üzerinde bulunan ve 'Belediye Garajı' olarak bilinen tamir ve bakım atölyesi binasının artık kullanılamaz hale geldiğini ve ihtiyaca cevap veremediğini belirterek, “Belediyemize ait bu atölyede yaklaşık 30 yıldır belediye araçlarımızın tamir ve bakımı, bunun yanında bir takım demir doğrama ve kaynak işleri yapılıyordu. Fakat, gerek bulunduğu yer itibarıyla, gerekse binanın kullanım ömrü açısından artık yıkılması gerekiyordu. Bugün itibarıyla iş makinelerimizle bu eski binayı yıktık. Tamir ve bakım hizmetlerini Kefkenaltı mevkiine taşıdık. O mevkiyi de kötü bir görüntüden kurtardık.“ dedi.

Yıkılan binadan çıkan alanın daha verimli bir şekilde kullanılacağını belirten Belediye Başkanı Nuri Tekin, “Bu alanı, ilçemizin en öncelikli ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak çok güzel bir şekilde değerlendireceğiz." diye konuştu.

CİHAN

Tamir ve Bakım Atölyesi yıkıldı


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×