Sultanlar, 'Beyaz Bayrak' ödülünü yeniledi

Kars Özel Sultan Alparslan Koleji, Milli Eğitim Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı'nın, okulların temizlik yanı sıra hijyen açısından denetlenmesi sonucu verilen 'Beyaz bayrak' ödülünü bu yılda yeniledi.    Kolej Müdürü...

Sultanlar, 'Beyaz Bayrak' ödülünü yeniledi
12 Haziran 2014 Perşembe 21:08

Kars Özel Sultan Alparslan Koleji, Milli Eğitim Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı'nın, okulların temizlik yanı sıra hijyen açısından denetlenmesi sonucu verilen 'Beyaz bayrak' ödülünü bu yılda yeniledi.

    Kolej Müdürü Fatih Akaslan, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, Halk Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonu'nda düzenlenen törende temizlik ve hijyen konusunda dereceye giren okullarına bu yılda, 'Beyaz Bayrak Sertifikası' verildiğini söyledi.

    Kolejlerinin önceki yıllarda almış olduğu 'Beyaz Bayrak' ödülünü bu yıl yenilediğine dikkat çeken Akaslan, "Eğitim kurumu olarak her türlü teknolojiyi ve gelişmeleri takip edip okulumuzu dünya standartlarına taşımayı hedefliyoruz. Yapılan her yenilik öğrenci ve velilerimizin hijyenik şartlarda ve donanımda eğitim alması içindir." dedi.

    Kolej personel şefi Çetin Alişan ise "Okul yönetimimizle her yıl hedeflediğimiz işleri planlı bir şekilde uygulayarak kurumumuzu bu günlere getirdik. Bu sene çevre düzenlemesini ve yeşil alan çalışmalarını bitirmek üzereyiz. Geçen yıl faaliyete geçen kapalı spor salonumuz çok modern şartlarda öğrencilerimizin spor yapmasını sağlamış oldu. Ayrıca personelimize yaptığımız rutin seminerlerle hizmet kalitemizi artırıyoruz." dedi. CİHAN

Sultanlar, 'Beyaz Bayrak' ödülünü yeniledi


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×