Süleyman Aslan görevinden istifa etti

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yaptığı yolsuzluk ve rüşvet operasyonu ile gündeme gelen ve Halk Bankası Genel Müdürlüğü’nden Ziraat Bankası Yönetim Kurulu üyeliğine atanan Süleyman Aslan görevinden istifa etti.Ziraat Bankası’ndan...

Süleyman Aslan görevinden istifa etti
09 Mayıs 2014 Cuma 17:43

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’nın yaptığı yolsuzluk ve rüşvet operasyonu ile gündeme gelen ve Halk Bankası Genel Müdürlüğü’nden Ziraat Bankası Yönetim Kurulu üyeliğine atanan Süleyman Aslan görevinden istifa etti.

Ziraat Bankası’ndan yapılan açıklamada, “31 Mart 2014 tarihinde gerçekleştirilen Ziraat Bankası Genel Kurulu'nda, Banka Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilmiş olan Sayın Süleyman Aslan, anılan görevinden 30 Nisan 2014 tarihi itibarıyla istifaen ayrılmıştır.” denildi.

Aslan'ın, Ziraat Bankası AŞ Yönetim Kurulu’na sunduğu istifa dilekçesinde ise '31 Mart 2014 tarihli Genel Kurulda Ziraat Bankası Yönetim Kurulu Üyesi olarak görevlendirilmiş olmaktan onur duyduğu, bu nedenle şahsına duyulan güvenden ötürü, görev vererek atayan iradeye şükranlarını sunduğu' belirtildi.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×