Şükrü Sözen: 5 yılda 102 projeyi hayata geçirdik

Antalya'nın CHP'li Manavgat Belediye Başkanı ve adayı Şükrü Sözen, 5 yıl içinde 102 projeyi hayata geçirerek ülkede bir ilke imza attıklarını söyledi.

Şükrü Sözen: 5 yılda 102 projeyi hayata geçirdik
27 Mart 2014 Perşembe 18:08

Antalya'nın CHP'li Manavgat Belediye Başkanı ve adayı Şükrü Sözen, 5 yıl içinde 102 projeyi hayata geçirerek ülkede bir ilke imza attıklarını söyledi.

Başkan Şükrü Sözen, 30 Mart mahalli seçimler kapsamında Çolaklı beldesinde seçim çalışması yaptı. 5 yıl içinde halka mahcup olmayacak şekilde hizmet ettiklerini belirten Sözen, 5 yıl içinde Manavgat'a toplamda 271 milyon liralık yaptıklarını kaydetti. Sözen, "5 yılda 102 projeyi hayata geçirerek, 271 milyonluk yatırım yaptık. Geleceği 50 yılını planlamak adına da çok büyük projeleri uzun süre emek vererek, çalışarak hazırladık. Yeni Manavgat'ı planlama ve geleceğe taşıma ikinci defa Manavgat Belediyesi'ne talip olduk. 30 Mart'ta ikinci defa sandıktan yetki alarak hizmetlerimize devam edeceğiz." dedi.

"25 BİN KİŞİYE MAAŞ VERECEK PARAMIZ YOK"

Sözen, AK Parti Belediye başkanı adayı Recep Barut ile MHP Manavgat Belediye başkan adayı Raşit Enhoş'u projelerini hayalci bularak eleştiride bulundu. Sözen, rakip adaylarına şu sözlerle göndermede bulundu: "Bizi eleştirenlerden birisinin kendi beldesi batmış durumda. Yaptığı yol çökmüş, her tarafı dökülüyor. MATAB'ı batırmış. İcra üstüne icra. Sahille övünüyor. Onu da bölgenin turizmciler birliği yapmış. Beldesinde yaptığı bir iş olmayanlar büyük Manavgat'a nasıl talip oluyor. Bir tanesi de çıkmış. 25 bin insana iş vereceğini, veremezse servetinden maaş ödeyeceğini iddia ediyor. Bunu söyleyen insan kazanacağına inancı olmayan, halkı yanıltan insandır. Bizim 25 bin insana maaş verecek paramız yok. Biz halka sadece ve sadece gerçekleri söyleriz. Bizim böyle bir servetimiz de hiçbir zaman olmadı. Büyüklerimizden atalarımızdan ne kaldıysa o." CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×