Sporda şiddeti engellemek için Bafra’da örnek ceza

Samsun’un Bafra ilçesinde Bafra Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu 19 Mayıs Futbol Turnuvasında geçtiğimiz gün oynanan yarı final maçında çıkan olaylar sonrası sporculara adeta ceza yağdı.    Bafra...

Sporda şiddeti engellemek için Bafra’da örnek ceza
26 Mayıs 2014 Pazartesi 13:13

Samsun’un Bafra ilçesinde Bafra Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu 19 Mayıs Futbol Turnuvasında geçtiğimiz gün oynanan yarı final maçında çıkan olaylar sonrası sporculara adeta ceza yağdı.

    Bafra Milli Eğitim 1 ve Bafra Kapalı Ceza İnfaz Kurumları arasında oynanan 19 Mayıs Futbol Turnuvası yarı final karşılaşmasında çıkan olaylar üzerine toplanan Turnuva Tertip Komitesi ve Üst Disiplin Kurulu çok sert kararlar aldı. Alınan karar gereği Maçın Bafra Kapalı Ceza İnfaz Kurumu lehine 3-0 sonuçlanmasına karar veren komite, Bafra Milli Eğitim ve Bafra Kapalı Ceza infaz Kurumundan üçer sporcuya üçer yıl, Bafra Milli Eğitim takımı teknik sorumlusuna 5 yıl hak mahrumiyeti cezası verdi. 3 yıl ceza alan sporcular 1 Ocak 2018 tarihine, 5 yıl ceza alan Teknik sorumlu ise 1 Ocak 2020 tarihine kadar Bafra Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünün düzenleyeceği ve dahil olduğu kurumlar arası hiçbir spor organizasyonuna katılamayacak.

CİHAN

Sporda şiddeti engellemek için Bafra’da örnek ceza


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×