SP'li Demiral: Milli Görüş belediyeciliğinin temelini şeffaflık oluştur

Saadet Partisi(SP) Manavgat Belediye başkanı adayı İlhami Demiral, Milli Görüş belediyeciliğinin 3 temel esasa dayandığını söyledi.

SP'li Demiral: Milli Görüş belediyeciliğinin temelini şeffaflık oluştur
18 Ocak 2014 Cumartesi 19:53

Saadet Partisi(SP) Manavgat Belediye başkanı adayı İlhami Demiral, Milli Görüş belediyeciliğinin 3 temel esasa dayandığını söyledi. Demiral, SP İlçe Başkanı İbrahim Maslak ve partililerle birlikte semt pazarlarında seçim çalışması yaptı.

30 Mart mahalli seçimlerine sıkı bir şekilde hazırlandıklarını belirten Demiral, hedeflerinin 72 sonra yapılacak olan belediye seçimlerinde Manavgat Belediyesi'ni Milli Görüş belediyeciliğiyle buluşturmak olduğunu kaydetti.

Milli Görüş belediyeciliğinin 3 temel esasa dayandığını bunların 'Şeffaf belediyecilik', 'Sosyal belediyecilik' ve 'Garson belediyecilik olduğunu kaydeden Demiral, bunun en önemlilerinden birisinin sosyal belediyecilik’ olduğunu belirtti.

Fakirin, zenginin ve her türlü etnik-dini kimliğin çekinmeden girebileceği ve kapısını açabileceği belediyeciliğin sosyal belediyecilik ifade eden Demiral, ikincisininde garson belediyecilik anlayışı olduğunu bununda halkın hizmetkarı olmak olduğunu kaydetti. Demiral, "Belediye halkına hizmet etmek zorundadır. Bir diğer Milli Görüş belediyeciliği düsturunun ise şeffaf belediyecilik. Bunun günümüzdeki ismi ise hesap verebilirlik. Bu milletin Milli Görüş belediyeciliğiyle tanışması şart. Milli Görüş'e dönmekten başka bir çaremiz kalmadı. Bütün yollar tükendi. Bir tek açık yolumuz var; o da Milli Görüş." dedi. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×