SP Yakutiye Belediyesi adayı Öztürk

Saadet Partisi (SP), Mısır El Ezher Üniversitesi mezunu Bayram Öztürk'ü Erzurum merkez Yakutiye ilçe Belediye başkan adayı olarak gösterdi.

SP Yakutiye Belediyesi adayı Öztürk
04 Mart 2014 Salı 12:08

Saadet Partisi (SP), Mısır El Ezher Üniversitesi mezunu Bayram Öztürk'ü Erzurum merkez Yakutiye ilçe Belediye başkan adayı olarak gösterdi.

SP, Yakutiye Belediye başkan adayını açıkladı. El Ezher mezunu ve İstanbul Tuzla belediyesinde Halkla İlişkiler Müdürlüğü'nün yanı sıra farklı görevlerde bulunmuş olan Bayram Öztürk, Yakutiye belediye başkan adayı oldu. Öztürk, seçilmesi halinde çağdaş bir belediyecilik anlayışı sergileyeceğine işaret ederek, “Yakutiye’de belediyeciliğin çok gerilerde kaldığını, gecekondu yapılaşmasının en çok olduğu bir bölge olduğunu görüyoruz. Şehrin doğusu sayılan Sanayi, Şükrüpaşa, Şehitler, Gaziler, Kavak bölgesi oldukça ihmal edilmiş. İnşallah eylem planımız hazır. Çağdaş ve adil belediyeciliği Yakutiye’de hakim kılacağız. Şehrin mahalleleri ile sanayi, tamirciler, siteler birbirine karışmış. İnşallah göreve geldiğimizde mağduriyetleri en aza indirerek çözümler üreteceğiz. Bölgede yaşayan halkımızın altyapı, yeşil alan, park, kültür merkezi ve yol sorunları Erzurum’a yakışmayacak derecede had safhada. Oldukça fazla ihtiyaç sahibi vatandaşımız bu bölgede yaşıyor. Hz Ömer Efendimizi örnek alıp şehreminliği yapacağız. Adil olacağız. İnsanlara değer vereceğiz. Yemeyeceğiz. Yedirtmeyeceğiz. İsraf etmeyeceğiz. Halkımızla birlikte istişareli olarak çalışacağız. Mahalle meclislerini açıp halkımızın ayağına belediyeyi götüreceğiz. Halkımızı çamurdan, tozdan kurtarıp yeşil bir Yakutiye, yaşanabilir bir ilçe oluşturacağız.” dedi. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×