SP Manavgat'ta mahalli seçimlere Demiral'la girecek

Saadet Partisi(SP) Manavgat İlçe Başkanı İbrahim Maslak, 30 Mart mahalli seçimlerine belediye başkanı adayı İlhami Demiral'la gireceklerini söyledi.

SP Manavgat'ta mahalli seçimlere Demiral'la girecek
15 Ocak 2014 Çarşamba 18:58

Saadet Partisi(SP) Manavgat İlçe Başkanı İbrahim Maslak, 30 Mart mahalli seçimlerine belediye başkanı adayı İlhami Demiral'la gireceklerini söyledi. 75 gün sonra yapılacak olan mahalli seçimlere hazır olduklarını belirten Maslak, Manavgat Belediyesi'ni kazanma ve Milli Görüş belediyeciliğini millete yeniden yaşatmak için var güçleriyle çalışacaklarını kaydetti.

Seçim çalışmalarıyla ilgili açıklama yapan Maslak, mahalli seçimlerin iktidara gelmede bir kilometre taşı olduğunu kaydetti. Genelde iktidar olmanın yolunun yerelde iktidar olmaktan geçtiğini hatırlatan Maslak, 1994 yılındaki Milli Görüş çizgisindeki partilerinin ülke genelinde belediyelerin yüzde 65'ni almalarının bir sonraki genel seçimde partilerini iktidara taşıdığını belirtti.

Belediye başkanı adayları İlhami Demiral'ın bilgi ve birikiminin Manavgat'a ufuk açacağını vurgulayan Maslak, "Önümüzdeki yerel seçimler bizim için çok önemli. Geçmişte Milli Görüş çizgisindeki partimiz 1989 mahalli seçimlerinde ilk 5 il belediyesini kazanmıştır. Ardında 1994 yılı mahalli seçimlerinde belediyelerinin yüzde 65'ni aldık ve buradaki başarımızla iktidara geldik. SP bu seçimlerde Türkiye genelinde fark edilir bir yükselişe geçerek önümüzdeki genel seçimlerde inşallah Mecliste olacaktır. Günümüzde yaşadığımız olaylar partimize olan ihtiyacın arttığını ve ülkemiz için tek çare olduğunu göstermektedir. Yerelde de Manavgat'ta seçimlere sadece 3 parti seçime girmiyor. SP'de var. Partimizde, adayımız İlhami Demiral ile yarışı en önlerde götürecektir." ifadesini kullandı.

    SP Manavgat belediye başkanı adayı İlhami Demiral, mahalli seçimlerde Manavgat Belediyesi'ni alarak Milli Görüş belediyeciliğini millete yeniden yaşatacaklarını ifade etti.

    Belediyeyi almak için partililerle gece gündüz çalışacaklarını belirten Demiral, Manavgat'ta belediye başkanlığı yarışını SP ve diğer partiler olarak gördüklerini kaydetti. Demiral, kazanması halinde Manavgat'a yapacağı yatırımlarla ilgili projelerini önümüzdeki günlerde kamuoyuna deklare edeceğini sözlerine ekledi. CİHAN

SP Manavgat'ta mahalli seçimlere Demiral'la girecek


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×