SP Bafra Belediye Başkan adayı: Adil bir seçim için bütçeler şeffaf olmalı

Saadet Partisi (SP) Bafra İlçe Teşkilatı üyeleri ve SP Bafra Belediye Başkan adayı Selçuk Yıldırım, seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretlerine devam ediyor.

SP Bafra Belediye Başkan adayı: Adil bir seçim için bütçeler şeffaf olmalı
08 Şubat 2014 Cumartesi 19:18

Saadet Partisi (SP) Bafra İlçe Teşkilatı üyeleri ve SP Bafra Belediye Başkan adayı Selçuk Yıldırım, seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Selçuk Yıldırım, adil bir seçim yarışı için seçim bütçelerinin şeffaf olması gerektiğini ve kamu kaynaklarının kullanılmaması gerektiğini ifade etti.

    Yıldırım, "Bir yerel seçime gidiyoruz ancak hazineden yardım alamayan partiler açısından zor ve adaletsiz bir yarış olduğunu görüyoruz. Kamuoyunda mevcut belediyelerin kamu imkanlarını seçim kampanyalarında kullandığı ve kamunun zarara uğratıldığı şeklinde yaygın bir kanaat söz konusudur. Zaten bizim ve kamuoyunun endişelerini destekleyecek şekilde de seçim manzaralarıyla karşılaşıyoruz. Seçim kampanyaları, adayların ve partilerin kendi imkanları ölçüsünde sürdürülmesi elzemdir. İnsanımızı aç bırakıp, işsiz bırakıp bir çuval una karşılık bir oy verme noktasına getiren tüm zihniyetleri kınıyoruz. Kamu vicdanının rahatlaması açısından seçim bütçelerinin şeffaf ve denetlenebilir olması gerektiğini ifade ediyoruz." dedi. CİHAN

SP Bafra Belediye Başkan adayı: Adil bir seçim için bütçeler şeffaf olmalı


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×