Sözlü yeni yılda ilk ziyaretini hastaneye yaptı

Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, yeni yıla hastaları ziyaret ederek girdi.Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, yeni yıla çalışmak durumunda kalan ve mecburiyetten hastanelerde geçirmek durumunda olan hasta ve hasta yakınlarıyla birlikte girdi.

Sözlü yeni yılda ilk ziyaretini hastaneye yaptı
01 Ocak 2014 Çarşamba 14:08

Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, yeni yıla hastaları ziyaret ederek girdi.

Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, yeni yıla çalışmak durumunda kalan ve mecburiyetten hastanelerde geçirmek durumunda olan hasta ve hasta yakınlarıyla birlikte girdi. Ceyhan’da Özel Çınar Hastanesi’nde yatmakta olan hastaları ziyaret eden Sözlü, çalışanların ve hastaların yeni yılını kutladı.

Başkan Sözlü, hastane görevlileri nezaretinde doktorların, hemşirelerin, hastaların ve refakatçi kalan hasta yakınlarının yeni yıllarını kutladı.

Başkan Sözlü morale en fazla ihtiyaç duyan hastaları ziyaret edip, onların yeni yılını kutladıklarını belirterek, “Yeni yıla girerken hastalarımızı ziyaret edip onlara acil şifalar diledik. Bunu hastalarımızın morali yerin gelsin, kendilerini yalnız hissetmesinler diye gerçekleştirdik. Hastalarımıza ziyaretin sadece önemli günde değil her zaman yapılmasında da fayda var." dedi.
CİHAN

Sözlü yeni yılda ilk ziyaretini hastaneye yaptı


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×