Soyunma kabininde soyuldu

Almanya’dan ziyaret için geldiği İstanbul’da bir arkadaşıyla alışverişe giden gurbetçi vatandaş soyuldu. Bir alışveriş merkezinden kıyafet alan gurbetçi vatandaşın soyunma kabininde bıraktığı pantolonundan 1200 Euro parası çalındı.Almanya’da...

Soyunma kabininde soyuldu
15 Mayıs 2014 Perşembe 11:38

Almanya’dan ziyaret için geldiği İstanbul’da bir arkadaşıyla alışverişe giden gurbetçi vatandaş soyuldu. Bir alışveriş merkezinden kıyafet alan gurbetçi vatandaşın soyunma kabininde bıraktığı pantolonundan 1200 Euro parası çalındı.

Almanya’da çalışan Mustafa Yıldırım bir haftalık tatil için İstanbul’a geldi. Beylikdüzü’nde ikamet eden arkadaşıyla izninin son günlerinde alışverişe çıkan Yıldırım, cebindeki tüm parasını çaldırdı. Bir alışveriş merkezine giderek kıyafet almak isteyen Yıldırım, hırsızım kurbanı oldu. Yaşananlar ise mağazanın güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.

Geçtiğimiz Pazartesi günü yaşanan ve güvenlik kamerası tarafından kaydedilen olay şöyle gelişti. Gurbetçi vatandaş Mustafa Yıldırım ve arkadaşı akşam saatlerinde kıyafet almak için Beylikdüzü’nde bulunan bir alışveriş merkezindeki mağazaya gitti. Yıldırım, bir pantolon beğenerek soyunma kabinine girdi. Görüntülerde, beğendiği pantolonu giyerek dışarı çıkan Yıldırım’ın ardından hırsızlar kabin bölümüne geliyor. Yıldırım’ın uzaklaşmasını fırsat bilen erkek hırsız elbise denemek bahanesiyle aynı kabine girerken yanındaki kadın gözcülük yapıyor. Hırsız daha sonra yan taraftaki kabinede girerek bir şeyler arıyor. Yıldırım’ın pantolonunu bıraktığı kabine geri giren hırsız 1200 Euro parayı alarak hızla mağazadan uzaklaşıyor.

Kabine geri gelen Yıldırım ise parasının çalındığını fark ederek elinde pantolon kabinden çıkıyor. Güvenlik kamera görüntülerinin izlenmesiyle Yıldırım, hırsızların kurbanı olduğunu görüyor. Emniyete giderek şikayetçi olan Yıldırım’ı soyan hırsızların yakalanması için polis çalışma başlattı. CİHAN

Soyunma kabininde soyuldu


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×