Sokak ortasında öldürülen üniversiteli kız, gözyaşlarıyla uğurlandı

Bolu’da sokak ortasında psikolojik rahatsızlığı bulunan bir kadın tarafından boğazından bıçaklanarak öldürülen üniversite öğrencisi, gözyaşları arasında toprağa verildi.Borazanlar Mahallesi'nde bulunan bir kafeteryada yemek yedikten...

Sokak ortasında öldürülen üniversiteli kız, gözyaşlarıyla uğurlandı
05 Haziran 2014 Perşembe 20:28

Bolu’da sokak ortasında psikolojik rahatsızlığı bulunan bir kadın tarafından boğazından bıçaklanarak öldürülen üniversite öğrencisi, gözyaşları arasında toprağa verildi.

Borazanlar Mahallesi'nde bulunan bir kafeteryada yemek yedikten sonra arkadaşıyla birlikte evine dönmek için yürümeye başlayan Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ) Resim Bölümü 4. sınıf öğrencisi Bigem Çubukçuoğlu, yanlarına gelen ve psikolojik rahatsızlığı olduğu belirtilen 38 yaşındaki Ayşe Kalkan tarafından boğazından bıçaklanarak öldürülmüştü.

Genç kızın cenaze törenine Bolu Valisi Ahmet Zahteroğulları, Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve siyasi parti temsilcilerinin yanı sıra genç kızın ailesi, yakınları ve sınıf arkadaşları katıldı. Yakınları göz yaşlarına boğulurken, tören sonrası üniversiteli genç kızın cenazesi Paşaköy Mezarlığı'na defnedildi.

CİHAN

Sokak ortasında öldürülen üniversiteli kız, gözyaşlarıyla uğurlandı


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×