Sivas otogarında bayram yoğunluğu

Ramazan Bayramı öncesi Sivas Otogarı en kalabalık günlerini yaşamaya başladı. Bayram dönüşü biletlerinin de tükendiği belirtilirken vatandaşlar otobüs firmalarının ek seferler düzenleyebileceği bildirildi.Haftalar öncesinden yerlerini...

Sivas otogarında bayram yoğunluğu
25 Temmuz 2014 Cuma 20:18

Ramazan Bayramı öncesi Sivas Otogarı en kalabalık günlerini yaşamaya başladı. Bayram dönüşü biletlerinin de tükendiği belirtilirken vatandaşlar otobüs firmalarının ek seferler düzenleyebileceği bildirildi.

Haftalar öncesinden yerlerini ayırtarak biletlerini alan vatandaşlar, bayram tatilini memleketlerinde geçirmek üzere otogarlarda yoğunluğa neden oldu. Yaz tatilinin de bayrama denk gelmesi nedeniyle biletlere aşırı bir talep olduğu ifade edildi. Sevdikleriyle hasret gidermek isteyen vatandaşlar, biletlere ilgi gösterdi.

Firma yetkilisi Tacettin Ulu, bu sene geçtiğimiz bayramlara göre aşırı bir talep olduğunu belirterek, Şuan bayram önü yerlerimizin hepsi dolu, bayram sonu biletlerine de yoğun bir talep var, yer kalmadı.” dedi.

Otogar görevlisi Erdal Anlama ise sezonun yeni başlamasına rağmen yoğunluk söz konusu olduğunu ve ek seferler düzenleyebileceklerini anlatarak, “Bayram nedeniyle otobüslerimiz dolu. Vatandaşlarımız sevdikleriyle hasret gidermek ve tatilini yapmak amacıyla seyahat ediyor. Gidiş ve dönüşlerimiz doldu, bilet sıkıntısı var. Ek seferler düzenleyebiliriz.” şeklinde konuştu. CİHAN

Sivas otogarında bayram yoğunluğu


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×