"Siirt’te tıp fakültesi ve hukuk fakültesi için talepte bulunduk"

Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Erman, "Siirt'te tıp fakültesi ve hukuk fakültesi kurulması için Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile görüştük.

22 Ocak 2014 Çarşamba 18:13

Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Erman, "Siirt'te tıp fakültesi ve hukuk fakültesi kurulması için Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ile görüştük." dedi.

Siirt Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Murat Erman, Siirt Üniversitesi'nin geliştiğini ve yaklaşık 6 bin öğrenci kapasitesine ulaştıklarını söyledi. Siirt Üniversitesi Rektörü Murat Erman, Rektör Yardımcısı Yüksel Birinci ve Genel Sekreter Cahit Pesen, üniversite hakkında basın mensupları ile bir araya geldi.
Rektör Murat Erman, Siirt Üniversitesi'nde son zamanlarda ciddi atılımların meydana geldiğini ve Rektörlük olarak büyük projelere imza attıklarını açıkladı.

Siirt Üniversitesi ile ilgili Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'le görüştüklerini belirten Erman, Siirt’te kurulması beklenen Tıp Fakültesi ve Hukuk Fakülteleri için talepte bulunduklarını ve yaptıkları talepleri sıcak karşıladıklarını söyledi.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×