SGK personeline ‘Kişisel gelişim ve Motivasyon eğitimi’

Aksaray Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürlüğü tarafından, personele yönelik ‘Kişisel Gelişim ve Motivasyon Eğitimi’ düzenlendi        SGK İl Müdürlüğü tarafından, personele yönelik ‘Kişisel Gelişim ve Motivasyo.

SGK personeline ‘Kişisel gelişim ve Motivasyon eğitimi’
07 Aralık 2013 Cumartesi 17:18

Aksaray Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürlüğü tarafından, personele yönelik ‘Kişisel Gelişim ve Motivasyon Eğitimi’ düzenlendi

        SGK İl Müdürlüğü tarafından, personele yönelik ‘Kişisel Gelişim ve Motivasyon Eğitimi’ düzenlendi. İl Müdürü Saffet Çalışkan, vatandaşa sunulan hizmetlerin, vatandaş odaklı yönetim anlayışı çerçevesinde bürokrasi ve kırtasiyeciliğin azaltılarak hizmetlerin hızlı, kaliteli, halkın talep ve ihtiyaçlarına uygun sunulabilmesinin amaçlandığını kaydetti. Bu tür eğitimlerin daha sık yapılacağını belirten Çalışkan, eğitimin her alanda şart olduğuna dikkat çekti.

    'Kişisel gelişim, çalışanların moral ve motivasyonlarının yükseltilmesi' konulu eğitim semineri, Dr. Mahmut Naci Çuhacı tarafından verildi. Kişinin ailesinin yanında geçirdiği süreden çok çok fazlasını geçirdiği işyerinde kaliteli ve verimli zaman geçirme yöntemleri üzerinde durulan seminerde, personeller geniş çaplı bilgilendirildi.

    Aksaray Polisevi Konferans Salonu’nda verilen eğitime, Aksaray Sosyal Güvenlik İl Müdürü Saffet Çalışkan, il müdür yardımcıları, merkez müdürleri ve il müdürlüğü ve merkez müdürlükleri personeli katıldı.

    Eğitim seminerinin sonunda Dr. Mahmut Naci Çuhacı’ya İl Müdürü Saffet Çalışkan tarafından hediye verildi. CİHAN

SGK personeline ‘Kişisel gelişim ve Motivasyon eğitimi’


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×