SGK İl Müdürü Mehmet Ali Yıkarbaba, veda turları yapıyor

Ankara’ya tayini çıkan İl Sosyal Güvenlik (SGK) Müdürü Mehmet Ali Yıkarbaba veda ziyaretlerine devam ediyor. Yıkarbaba, son olarak Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği (GÖR-BİR) ziyaret ederek Başkan Erol Mutlu ve yardımcısı Mahmut...

SGK İl Müdürü Mehmet Ali Yıkarbaba, veda turları yapıyor
23 Mayıs 2014 Cuma 14:13

Ankara’ya tayini çıkan İl Sosyal Güvenlik (SGK) Müdürü Mehmet Ali Yıkarbaba veda ziyaretlerine devam ediyor. Yıkarbaba, son olarak Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği (GÖR-BİR) ziyaret ederek Başkan Erol Mutlu ve yardımcısı Mahmut Kemikkıran’la bir süre sohbet etti.

Ziyarette konuşan GÖR-BİR Derneği Başkan Yardımcısı Hafız Mahmut Kemikkıran, Mehmet Ali Yıkarbaba’nın ziyaret etmesinden büyük bir kıvanç duyduklarını belirtti. Kendisiyle görevi boyunca abi-kardeş gibi çalıştıklarını, karşılıklı sevgi, saygı ve muhabbet beslediklerini anlatan Kemikkıran, ''Ne zaman bir işimiz için yanına gitsek halletmek için elinden geleni yaptı, hiç boş çevirmedi. Bize çok büyük faydaları oldu, yok gösterici oldu. Allah kendisinden razı olsun. Nevşehir’de gök kubbede hoş seda bıraktı. Bundan sonraki hayatında üstün başarılar diliyoruz. Allah’ım müdürüm gibi hizmet ehli insanları iki cihanda aziz eylesin. Başarılarını daim eylesin, dünyada ve ahirette yüzleri ak olsun.'' dedi.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×