Sevgi Evleri çocukları sağlık kontrolünden geçti

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Sevgi Evlerinde kalan çocuklar Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş’ın eşi Beyhan Demirtaş’ın öncülüğündeki Gönül Elçileri koordinesinde Adıyaman Özel Park Hospital Hastanesi'nde genel sağlık taramasından geçiri.

Sevgi Evleri çocukları sağlık kontrolünden geçti
25 Nisan 2014 Cuma 16:38

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Sevgi Evlerinde kalan çocuklar Adıyaman Valisi Mahmut Demirtaş’ın eşi Beyhan Demirtaş’ın öncülüğündeki Gönül Elçileri koordinesinde Adıyaman Özel Park Hospital Hastanesi'nde genel sağlık taramasından geçirildi.

Bakıcı annelerin ve Bayan Demirtaş’ın nezaretinde ilk olarak göz polikliniğinde göz muayenesi yapılan çocuklar daha sonra Kulak Burun Boğaz Polikliniğine geçerek burada ücretsiz sağlık taramasından geçirildi. Yapılan tetkik ve muayenelerin ardından çocukların sağlık durumları Park Hospital Hastanesi doktorları tarafından tek tek formlara işlendi. Doktorlar, genel sağlık taramasını yaptığı her çocuğa birer kek ve çikolata ikram etti.

Çocukların genel sağlık taramalarının ardından açıklama yapan Beyhan Demirtaş, “Adıyaman’daki Gönül Elçileri olarak Sevgi Evlerimizde kalan çocuklarımıza eğitimin yanı sıra onların mutlu olabileceği sosyal aktiviteler ve geziler düzenliyoruz. Bu çocuklarımızın eğitimi kadar sağlıklı ve sıhhatli olmaları da bizim için çok önemlidir. Bu açıdan çocuklarımızı sağlık taramasından geçirdik. Bu amaçla bize yardımlarını esirgemeyen ve çocuklarımızı ücretsiz sağlık taramasından geçiren Özel Park Hospital Hastanesi yetkililerine ve doktorlarına teşekkür ediyorum.” dedi. CİHAN

Sevgi Evleri çocukları sağlık kontrolünden geçti


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×