Servergazili Başak Önder TEOG'da tam puan aldı

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Türkiye genelinde SBS’nin yerine getirilen ve ilk kez yapılan Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş (TEOG) Sınavı'nda, Denizli Özel Servergazi Ortaokulu 8.

Servergazili Başak Önder TEOG'da tam puan aldı
22 Ocak 2014 Çarşamba 12:38

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Türkiye genelinde SBS’nin yerine getirilen ve ilk kez yapılan Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş (TEOG) Sınavı'nda, Denizli Özel Servergazi Ortaokulu 8. sınıf öğrencileri büyük başarı elde etti. Başak Önder, 120 sorunun tamamına doğru cevap verirken Alperen Bilgiç de 119 tanesini doğru cevaplandırdı.

Başarılı öğrencilerini çeyrek altınla ödüllendiren Okul Müdürü Uysal Cesur, 2013 SBS'de olduğu gibi 28-29 Kasım 2014 tarihlerinde yapılan TEOG'da da öğrencilerinin, bireysel başarının yanında genel başarıda da üstün olduğunu söyledi. Cesur, “Toplam altı branşta 145 öğrencimiz 100 puan alarak, genel başarıda da çıtayı yükseltti. Özel Servergazi Ortaokulu idaresiyle, öğretmeniyle, öğrencisiyle her zaman olduğu gibi bundan sonra da hem okulunu hem de Denizli’yi en iyi şekilde temsil etmek için var gücüyle çalışmaya devam edecektir.” dedi. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×