Sertifikalarını alan 116 kişi Uşak Çağrı Merkezi'nde istihdam edilecek

Çağrı merkezi sektörüne kalifiye eleman kazandırmak amacıyla Uşak'ta İş-Kur İl Müdürlüğü ile birlikte çok sayıda eğitim düzenleyen Teleperformance Türkiye, düzenlediği Mesleki Eğitim Sertifika Töreni'nde sertifikalarını alan 116 kişiyi, Uşak Çağrı Merkez.

Sertifikalarını alan 116 kişi Uşak Çağrı Merkezi'nde istihdam edilecek
22 Ocak 2014 Çarşamba 20:33

Çağrı merkezi sektörüne kalifiye eleman kazandırmak amacıyla Uşak'ta İş-Kur İl Müdürlüğü ile birlikte çok sayıda eğitim düzenleyen Teleperformance Türkiye, düzenlediği Mesleki Eğitim Sertifika Töreni'nde sertifikalarını alan 116 kişiyi, Uşak Çağrı Merkezi'nde istihdam edecek.

Türkiye’nin önde gelen dış kaynak CRM ve çağrı merkezi hizmeti servis sağlayıcısı Teleperformance Türkiye, Uşak Valisi Mehmet Ufuk Erden, Uşak İş-Kur İl Müdürü Zafer Kahraman ve Teleperformance Türkiye CEO'su Engin Utkan'ın katılımıyla gerçekleştirdiği Mesleki Eğitim Sertifika Töreni'nde, mesleki eğitimlerini tamamlayan 116 kişiye sertifikalarını dağıttı.

Törende konuşan Teleperformance Türkiye Genel Müdürü Engin Utkan, İş-Kur - Teleperformance Türkiye işbirliğinin 2014 yılında da Anadolu'da istihdam oluşturma hedefi ekseninde devam edeceğini belirtti ve mesleki eğitim programıyla ilgili değerlendirmesinde 2014 yılı içerisinde ilk etapta 300 kişilik kurs açmayı ve yıl sonunda Uşak lokasyonunu 1000 kişinin üzerine çıkarmayı planladıklarını söyledi.

Törende konuşan Uşak Valisi Mehmet Ufuk Erden, “Günümüz ulaşım ve iletişim çağı, belki atalarımız ulak göndermeyle haberleşmeyi sağlarken, ister barışta ister savaşta muhabere her zaman önemli olmuştur. Alt yapı teknik donanım çağımızda çok büyük nimetlerdir ve artık bu iletişim kanaları ve fazlalığı, insanların haber alma özgürlüğü, haberleri kısa zamanda kaliteli olarak sunma gerçekten önem arz ediyor” dedi.

Yapılan konuşmalar sonrasında sertifika almaya hak kazanan katılımcılara sertifikaları protokol tarafından takdim edildi. CİHAN

Sertifikalarını alan 116 kişi Uşak Çağrı Merkezi'nde istihdam edilecek


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×