Serpicioğlu Küçük Kızlar Voleybol Takımı Türkiye Şampiyonası'na gidiyor

Küçük Kızlar Voleybol Türkiye Şampiyonası'na katılmaya hak kazanan Tekirdağ Çorlu 75.Yıl Bedia Süleyman Serpicioğlu Ortaokulu'nun 10 sporcusu, Okul Müdürü Yaşar Öztürk, Beden Eğitim Öğretmeni Dilek Sümer ile Çorlu Belediye Başkanı...

Serpicioğlu Küçük Kızlar Voleybol Takımı Türkiye Şampiyonası'na gidiyor
30 Nisan 2014 Çarşamba 20:43

Küçük Kızlar Voleybol Türkiye Şampiyonası'na katılmaya hak kazanan Tekirdağ Çorlu 75.Yıl Bedia Süleyman Serpicioğlu Ortaokulu'nun 10 sporcusu, Okul Müdürü Yaşar Öztürk, Beden Eğitim Öğretmeni Dilek Sümer ile Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan'ı makamında ziyaret etti.

Serpicioğlu Küçük Kızlar Voleybol Takımının katıldığı turnuvalar hakkında bilgiler veren Okul Müdürü Yaşar Öztürk, “Küçük Kızlar Voleybol takımımız Tekirdağ il birincisi olduktan sonra Tekirdağ'da yapılan grup maçlarında Zonguldak ve İstanbul takımlarını eleyerek Sakarya Adapazarı'nda yapılan Türkiye yarı finaline katıldı. Yarı finaldeki grubunda 1. olarak diğer grubun 2'incisi olan Manisa'yı eleyerek Türkiye finallerine katılmaya hak kazandı. Böylece takımımız Türkiye finaline katılacak olan 8 takım arasına girdi. Başarılı voleybolcularımız 2-6 Mayıs 2014 tarihlerinde Hatay İskenderun'da yapılacak Türkiye finallerinde ilçemizi ve ilimizi temsil edecek ve başarılı olabilmek için tüm gücünü ortaya koyacak. Okulumuza ve takımımıza verdiğiniz destekten dolayı teşekkür ederiz,” dedi.

Başkan Baysan Serpicioğlu Küçük Kızlar Voleybol Takımının elde ettiği başarılardan dolayı büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek, onlara Türkiye finalinde başarılar diledi.

CİHAN

Serpicioğlu Küçük Kızlar Voleybol Takımı Türkiye Şampiyonası'na gidiyor


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×