Şeker fabrikasında gözaltına alınan isimler

Amasya Şeker Fabrikası'na bu sabah düzenlenen operasyonda, yolsuzluk yaptıkları iddiasıyla aralarında genel müdürün de bulunduğu 31 kişi gözaltına alındı.

Şeker fabrikasında gözaltına alınan isimler
21 Ocak 2014 Salı 19:18

Amasya Şeker Fabrikası'na bu sabah düzenlenen operasyonda, yolsuzluk yaptıkları iddiasıyla aralarında genel müdürün de bulunduğu 31 kişi gözaltına alındı. Söz konusu yolsuzluğun 55 milyon lira civarında olduğu ileri sürüldü.

Amasya Pancar Ekicileri Kooperatifi'ne bağlı Amasya Şeker Fabrikası’na bu sabah yolsuzluk iddiasıyla baskın düzenlendi. Cumhuriyet başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma sonucu Amasya İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şubesi ekiplerince düzenlenen operasyonda kooperatif başkanı, yönetim kurulu üyeleri, fabrika genel müdürü ve yöneticilerinin de aralarında bulunduğu toplam 31 kişi gözaltına alındı.

Gözaltına alınan isimler şunlar: "M.D., S.A, A.Z., E.Ö., F.Ü., M.K., A.Ö, H.F., K..G., H.A., O.B, A.Z., T.D., N.K, C.U., A.Y., N.A., M.İ., S.A., M.U., E.Ö., Ö.B., A.K., F.S.C., A.A., Ş.K., A.D., E.T., E.K.,M.Ç." CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×