Şehitler için mevlit okutuldu

Samsun Bafra Şehit Aileleri ve Gaziler Dayanışma Derneği'nin her ay düzenlediği Kur'an-ı Kerim ve mevlit programının 42'ncisi gerçekleştirildi. Program; Tahirağa Mescidi İmamı Necati Boyun, Çarşı Camii İmamı Mehmet Zengin ve İmam-Hatip...

Şehitler için mevlit okutuldu

Samsun Bafra Şehit Aileleri ve Gaziler Dayanışma Derneği'nin her ay düzenlediği Kur'an-ı Kerim ve mevlit programının 42'ncisi gerçekleştirildi.

Program; Tahirağa Mescidi İmamı Necati Boyun, Çarşı Camii İmamı Mehmet Zengin ve İmam-Hatip Lisesi öğrencisi Osman Güleryüz’ün aşr-ı şerif, ilahi okuması ile başladı. Tahirağa Mescidi İmamı Bülbül Hoca Necati Boyun’un okuduğu ‘’Şehitler Ölmez ve Bülbül’’ kasidesi sırasında şehit ailelerinin oldukça duygulandığı gözlendi. Edilen dualardan sonra ikramlarda bulunuldu.

Bafra Şehit Aileleri ve Gaziler Dayanışma Derneği Başkanı Mümine Ersin, program sonunda yaptığı konuşmada, 42'nci Kur'an-ı Kerim ve mevlit programını gerçekleştirdiklerini belirterek, "Şehitlerimizin ve gazilerimizin ruhuna düzenlediğimiz programımıza her ay destek verenlere, programımıza katılanlara sonsuz teşekkür ederim." dedi.

CİHAN

Şehitler için mevlit okutuldu


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×