Şehit ve gazi aileleri bir araya geldi, şehitler için Kur'an-ı Kerim okundu

Samsun Bafra Şehit Aileleri Ve Gaziler Dayanışma Derneği tarafından şehit aileleri ve gaziler için dernek binası önünde iftar düzenlendi.Çilhane Mahallesi Fevzi Çakmak Sokak'ta düzenlenen iftara Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, İlçe...

Şehit ve gazi aileleri bir araya geldi, şehitler için Kur'an-ı Kerim okundu
02 Temmuz 2014 Çarşamba 14:58

Samsun Bafra Şehit Aileleri Ve Gaziler Dayanışma Derneği tarafından şehit aileleri ve gaziler için dernek binası önünde iftar düzenlendi.

Çilhane Mahallesi Fevzi Çakmak Sokak'ta düzenlenen iftara Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Yiğit, Müdür Yardımcısı Abdurrahman Mangan, Bafra Askerlik Şubesi Müdürü Per. Yzb. Serkan Savaş, İlçe Jandarma Karakol Komutanı Jnd. Üst. Volkan Yıldırım, Aile ve Sosyal Politikalar Samsun İl Müdürü Tekin Balcı, Müdür Yardımcısı Necmettin Aygün, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgütü temsilcileri, Bafra Şehit Aileleri Ve Gaziler Dayanışma Derneği Başkanı Mümine Ersin çok sayıda şehit yakını ve gaziler katıldı.

    Yemek öncesinde Bafra Çarşı Camii Müezzini Mehmet Zengin ve Türk Diyanet-Sen Vakfı Bafra Şube Başkanı Asım Kalyoncu tarafından okunan Kur'an-ı Kerim ve ilahilerin ardından dualar yapıldı.

    ŞEHİTLER DUALARLA YAD EDİLDİ

    Bafra Şehit Aileleri Ve Gaziler Dayanışma Derneği Başkanı Mümine Ersin iftar sonra yaptığı açıklamada, “Hepimiz biliyoruz ki kutsal topraklarımız uğruna canını veren şehitlerimizi her zaman dualarla anmaktayız. Vatan, can ve namus gibi kavramları canı pahasına koruyan ve bu uğurda şehit olan aziz şehitlerimizin ruhları şad olsun.” dedi. CİHAN

Şehit ve gazi aileleri bir araya geldi, şehitler için Kur'an-ı Kerim okundu


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×