Şehit ailelerinin iftarında duygusal anlar yaşandı

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Adana Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin iftarına katıldı. Duygu dolu anların yaşandığı iftar programında, şehitler için Kur’an okundu, dualar edildi. Başkan Hüseyin...

Şehit ailelerinin iftarında duygusal anlar yaşandı
02 Temmuz 2014 Çarşamba 12:33

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Adana Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin iftarına katıldı. Duygu dolu anların yaşandığı iftar programında, şehitler için Kur’an okundu, dualar edildi. Başkan Hüseyin Sözlü, şehit ailelerinin acısını paylaşmanın, en önemli sorumluluklarından biri olduğunu söyledi.

Adana Valisi Mustafa Büyük, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Adem Ersoy, Çukurova Kaymakamı Mehmet Ali Özkan, Adana Şehit Aileleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Emine Kunt, şehit yakınları ve dernek üyeleriyle, çok sayıda davetlinin katıldığı iftar programında duygu dolu anlar yaşandı.

Böyle özel günlerde acılarının arttığını ve iftar programına katılanların acılarını paylaşıp azalttığını belirten Emine Kunt, "Ben oğlumu bir Kadir Gecesi şehit verdim. İftar vaktinde ezan okunurken kalbim paramparça oldu. Ramazan sofralarında bulunmak bana çok acı veriyor. Sizlerin burada bulunması bizim için çok önemli. Önümüzde bir bayram var ve bizim boynumuz bükük, kanadımız kırık. Allah kimseye evlat acısı vermesin. Biz yaşadık başkaları yaşamasın. Bizlere destek verdiğiniz için hepinize çok teşekkür ediyorum." dedi.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü de şehit ailelerinin yanında olmak, acılarını paylaşmak, sorunlarını çözmek için ellerinden geleni yapmaya devam edeceklerini, bunu en önemli sorumluluklarından biri olarak gördüğünü söyledi.

CİHAN

Şehit ailelerinin iftarında duygusal anlar yaşandı


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×