Şehirli Atölyesi’nde Adana konuşulacak

Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi, tarihten sanata, kültüre, estetiğe kadar şehir ve şehirciliğin konuşulacağı söyleşi programı düzenliyor. 23 Mayıs Cuma günü Seyhan Oteli toplantı salonunda düzenlenecek programa Yıldız Teknik Üniversitesi...

Şehirli Atölyesi’nde Adana konuşulacak
21 Mayıs 2014 Çarşamba 15:58

Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi, tarihten sanata, kültüre, estetiğe kadar şehir ve şehirciliğin konuşulacağı söyleşi programı düzenliyor.

23 Mayıs Cuma günü Seyhan Oteli toplantı salonunda düzenlenecek programa Yıldız Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Teyfur Erdoğdu, Çukurova Üniversitesi Öğretim Görevlisi İsmail Dikilitaş, Kamu Politikaları Enstitü Başkanı Tahsin Bulut ile Yalova Kent Konseyi Genel Sekreteri Hasan Soygüzel katılacak. Adana Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi, kültürden sanata, tarihe ve estetiğe kadar şehir ve şehirli olmanın konuşulacağı söyleşi programı düzenliyor. Konu ile ilgili olarak Kent Konseyi’nden yapılan açıklamada, “Cuma günü Şehirli Atölyesi söyleşi programı düzenlenecektir. Saat 13.30’da başlayacak programımıza tüm Adanalılar davetlidir.” denildi.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×