Savcıya hırsız şoku

Bakırköy 12. Ağır Ceza Mahkemesi savcısı Uğur Yaşar Güngör'ün aracının kelebek camını kıran hırsızlar, savcının çantasını çaldı.

Savcıya hırsız şoku
13 Şubat 2014 Perşembe 15:43

Bakırköy 12. Ağır Ceza Mahkemesi savcısı Uğur Yaşar Güngör'ün aracının kelebek camını kıran hırsızlar, savcının çantasını çaldı. Çantanın içinde ruhsatlı tabanca ile birlikte birlikte önemli bilgilerin yer aldığı flash belleklerin yer aldığı öğrenildi.

Edinilen bilgiye göre Cumhuriyet Savcısı Uğur Yaşar Güngör, 7 Şubat 2014 Cuma günü arabasını tamir ettirmek için İkitelli Organize Sanayi'ye gitti. Arabasını park ederek tamirci ile görüşmeye giden Savcı Güngör, geri döndüğünde arabasının kelebek camının kırıldığını ve çantasının yerinde olmadığını fark etti. Savcı Güngör, hemen durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri arabadan parmak izi alarak tutanak tuttu. Güngör'ün çantasının içinde dava dosyaları ile ilgili bilgilerin bulunduğu 2 adet flash bellek, ruhsatlı tabanca, meslek kimlik kart ile e-imza kartının bulunduğu öğrenildi.

Çantayı çalan kişilerin bilgileri ve kimlikleri, kendi menfaatlerine kullanmasının söz konusu olduğu ve olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği belirtildi.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×