Sason kurumlararası voleybol turnuvası sona erdi

Batman Sason Kaymakamlığı'nca düzenlenen, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü'nün organize ettiği “2013 Yılı Kaymakamlık Kurumlararası Voleybol Turnuvası” sona erdi.

Sason kurumlararası voleybol turnuvası sona erdi
18 Ocak 2014 Cumartesi 15:48

Batman Sason Kaymakamlığı'nca düzenlenen, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü'nün organize ettiği “2013 Yılı Kaymakamlık Kurumlararası Voleybol Turnuvası” sona erdi. 8 takımın mücadele ettiği turnuvada Sason Gençlik Spor şampiyon oldu.

Sason Spor Salonu'nda gerçekleştirilen final karşılaşmasını Batman Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Aydın Ekinci, Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Ömer Teran,Türk Telekom İl Müdürü Necati Salman, Afet ve Acil Durum İl Müdürü Fevzi Bakır başta olmak üzere çok sayıda seyirci izledi.

Yaklaşık bir aydır devam eden turnuvanın final maçımda her iki takım oyuncuları tarafından sahada sergilenen güzel oyun ve mücadele izleyenlerde büyük heyecan yarattı. Çekişmeli geçen turnuvanın final karşılaşmasında, Sason Gençlik Spor, Anadolu Yıldızları'nı 3-0 yenerek turnuvanın şampiyonu oldu.

Centilmenliğin ön plana çıktığı maçta takım oyuncuları, maç sonunda birbirlerini tebrik ederek, izleyicilere örnek bir davranış sergiledi. Dereceye giren takımların kupa ve madalyalarını Batman’dan gelen kurum müdürleri verdi.

Kupa töreninde konuşan İlçe Kaymakamı Cihat Arık, turnuva ile çeşitli kurumlarda çalışan personelin birbiriyle kaynaşmaları, tanışmalarının amaçlandığını söyledi. Bu amaca ulaştıklarını dile getiren Arık, “Play-off ruhuna uygun geçen müsabakalarda kazanan Sason voleybolu olmuştur. Tüm takımlarımıza ve kurum çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz." dedi.

Sason Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Güçhan Bekiroğlu da, “Düzenlediğimiz turnuva gerçekten de birliğimize, beraberliğimize ve ortak sevincimize vesile oldu. Düzenlediğimiz turnuvada desteklerini bizden esirgemeyen Kaymakamımız Sayın Cihat Arık ve Belediye Başkanı Sayın Muzaffer Arslan’a şükranlarımızı sunarız. Final maçında Batman’dan gelen kurum amirlerimize ve müsabakalarda emeği geçen herkese teşekkür ederiz.” ifadelerini kullandı.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×