Sarıçam’a toplu konut müjdesi

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, sağlıklı hizmet için toplu konut projelerini Sarıçam’da hayata geçireceklerini söyledi.Başkan Hüseyin Sözlü, Varsaklar Derneği tarafından gerçekleştirilen teşekkür toplantısına...

Sarıçam’a toplu konut müjdesi
02 Haziran 2014 Pazartesi 13:58

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, sağlıklı hizmet için toplu konut projelerini Sarıçam’da hayata geçireceklerini söyledi.

Başkan Hüseyin Sözlü, Varsaklar Derneği tarafından gerçekleştirilen teşekkür toplantısına katıldı. Toplantıda konuşan Sözlü, seçim çalışmaları sırasında Sıraçam’dan büyük destek gördüklerini ve enerji topladıklarını belirterek, “Sizlerden hem Sarıçam’da hem de Büyükşehir’de büyük destek gördük. Bizler enkaz edebiyatı yapıp, mazeret üretmeyeceğiz. Hizmetlerimizle fırtına gibi eseceğiz. Bu size borcumuz. Siz görevinizi yaptınız. Bizim de görevimiz Sarıçam’ın köy gibi kasaba gibi algılanmasını ortadan kaldırmaktır. Gerçek hizmet neyse Sarıçam’da onu yapacağız. Adana’da yeni bir belediyecilik anlayışının hizmet ettiği yeni bir dönem olacak. Sağlıklı şehirleşme için toplu konut projelerini Sarıçam’da hayata geçireceğiz. Sarıçam’ın verdiği büyük destek sizlere hizmet olarak geri dönecektir.” dedi.

Varsaklar Derneği Başkanı Yusuf Umut da başta Hüseyin Sözlü olmak üzere Varsaklar Şöleni’ne emeği geçen herkese teşekkür etti. Yusuf Umut ayrıca Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü’ye desteklerinden dolayı teşekkür etti. Toplantıya katılan Sarıçam Belediye Başkanı Bilal Uludağ, İmamoğlu Belediye Başkanı Gazi Adamhasan ve Feke Belediye Başkanı Ahmet Sel’e de plaket verildi. Toplantıya MHP Sarıçam İlçe Başkanı Mehmet Koca, meclis üyeleri ve çok sayıda Sarıçamlı katıldı.

CİHAN

Sarıçam’a toplu konut müjdesi


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×