Sapanca Savcısı Şentürk'ün Şüpheli Ölümü

Sapanca Cumhuriyet Savcısı Muhammed Şentürk, izne geldiği Bursa'daki babasının evinin önünde bu sabah yerde yatarken bulundu ve kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

Sapanca Savcısı Şentürk'ün Şüpheli Ölümü
11 Mart 2015 Çarşamba 14:45

Sapanca Cumhuriyet Savcısı 29 yaşındaki Muhammed Süheyb Şentürk, izne geldiği Bursa'nın merkez Osmangazi İlçesi Akpınar Mahallesi'nde olan babasının evinin önünde bu sabah yerde yatarken bulundu ve kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Gözlüğü ve terliği evin terasında olan savcı Şentürk'ün intihar ettiği sanılıyor.

AİLESİNİN YANINA GELDİ

Sapanca'da 2013 yılında savcı şekilde göreve başlayan Muhammed Süheyb Şentürk, iddiaya kıyasla psikolojik sorunları nedeni ile geçen hafta rapor alarak, Bursa'nın merkez Osmangazi İlçesi Akpınar Mahallesi'nde oturan ailesinin yanına geldi.

İNŞAAT İŞÇİLERİ YERDE BULDU

Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavi gördüğü belirtilen Muhammed Süheyb Şentürk'i bu sabah yapım işçileri, babasının oturduğu 4 katlı apartmanın önünde yerde hareketsiz buldu.

İNTİHAR ŞÜPHESİ

Çağrılan 112 Acil Servis ekibinin ilk müdahaleyi yaptığı Muhammed Süheyb Şentürk, götürüldüğü Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde yaşamını yitirdi. Gözlüğü e terlikleri apartmanın terasında İskemle üstünde olan savcı Muhammed Süheyb Şentürk'ün intihar etmiş olabildiği ihtimali üstünde duruluyor.

EVLİLİK HAZIRLIKLARI YAPIYORDU

Olayla ilgili tahkikat devam ederken, savcı Muhammed Süheyb Şentürk'ün yurtsal vazifesini tamamladıktan sonra Sapanca'daki görevine döndüğü ve önümüzdeki ay evlilik hazırlıkları yaptığı söylendi.

Kaynak: HABERLER.COM


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×