Samsun Valisi Aksoy Bafra'yı ziyaret etti

Samsun Valisi Hüseyin Aksoy, Bafra Kaymakamlığını ziyaret etti.Bafra Kaymakamlığı girişinde Vali Aksoy'u; Kaymakam Ali Katırcı, Bafra Garnizon Komutanı Jnd.

Samsun Valisi Aksoy Bafra'yı ziyaret etti
15 Ocak 2014 Çarşamba 18:38

Samsun Valisi Hüseyin Aksoy, Bafra Kaymakamlığını ziyaret etti.

Bafra Kaymakamlığı girişinde Vali Aksoy'u; Kaymakam Ali Katırcı, Bafra Garnizon Komutanı Jnd. Yzb. İlhan Güngör, Bafra Belediye Başkan Vekili İnci Varış, Bafra İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Yiğit, daire müdürleri, Bafra TSO Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Başar, Bafra OSB müteşebbis ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı.

Kaymakamlık girişinde yaşlı ve engelli vatandaşlar için yapılan asansör ve Bafra Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'ndaki sıramatik ve diğer değişik çalışmaları inceleyen Vali Aksoy, Bafra Kaymakamı Ali Katırcı ve çalışanlara teşekkür etti. Kaymakam Katırcı, yaptığı açıklamada, "Orta Karadeniz Kalkınma Projesi dezavantajlı gruplara yönelik küçük ölçekli altyapı mali destek programında, Bafra Köylere Hizmet Götürme Birliği'nce 'Hükümet Konağı Engelsiz Yaşam Projesi' kapsamında engelli ve yaşlı asansörü ihalesi yapıldı.124 bin TL bedel üzerinden 23 Ekim 2013 tarihinde sözleşmesi imzalanarak, 25 Ekim 2013 tarihinde yer teslimi yapılmıştır.’’ diyerek, Vali Aksoy ve heyete bilgi verdi. CİHAN

Samsun Valisi Aksoy Bafra'yı ziyaret etti


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×