Samsun TSO’dan Yavuz’a hayırlı olsun ziyareti

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) yönetimi, il emniyet müdürlüğü görevine atanan Vedat Yavuz’u makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

Samsun TSO’dan Yavuz’a hayırlı olsun ziyareti
22 Ocak 2014 Çarşamba 18:48

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) yönetimi, il emniyet müdürlüğü görevine atanan Vedat Yavuz’u makamında ziyaret ederek, yeni görevinde başarılar diledi.

Samsun TSO Meclis Başkanı Muharrem Durmuşoğlu, TOBB yönetim kurulu üyesi ve Samsun TSO Başkanı Salih Zeki Murzioğlu ve yönetim kurulu üyeleri, İçişleri Bakanlığı’nın son kararnamesiyle Samsun İl Emniyet Müdürü İsmail Türkmenli’nin yerine atanan Polis Başmüfettişi Vedat Yavuz’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Yeni İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz’a, görevinde başarılar dileyen Salih Zeki Murzioğlu, “Samsunumuz Türkiye’nin en yaşanabilir şehirlerinden bir tanesi. Sizlerin görevinizin kolay olmadığını da biliyoruz. Emniyet güçlerimiz her zaman ülkemizin, halkımızın huzur ve güvenini temin etmek için canı pahasına 24 saat görevinin başında. Oda olarak emniyet müdürlüğümüz olmak üzere tüm kurumlarla güzel diyaloglar içindeyiz. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da emniyet teşkilatımızın huzur, güvenlik ve asayiş çalışmalarında yanındayız.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz ise “Ben daha önce Sinop’ta da görev yaptım. Samsun’a çok defa gidip geldim ve aşinalığım da var. Sizlerin de desteğiyle Samsun’u kısa sürede teferruatıyla inşallah tanıyacağız. Samsun, Türkiye’nin en önemli ve güzel şehirlerinden bir tanesi. Samsun, Karadeniz’in atardamarı. Yatırım portföyü de oldukça geniş. Bizim gayemiz geleceğimiz olan çocuklarımıza daha güzel, daha yaşanabilir, huzurlu ve güvenli bir ortam bırakabilmek. Biz görevimizi yaparken sivil toplum örgütlerinin ve vatandaşlarımızın da desteğini bekliyoruz. Birlikte hareket edersek görevimizde daha etkin ve verimli olacağımıza inanıyorum.” diye konuştu.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×