Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Akbaş adaylığını açıkladı

Havza, Ladik ve Vezirköprü Esnaf Odaları Başkanları, 18 Mayısta yapılacak olan Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanlığına aday olan Samsun Tuhafiyeciler, Hazır Elbiseciler, Manifaturacılar ve Halıcılar Odası Ahmet Akbaş'ın Özle bir otelde d.

Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Akbaş adaylığını açıkladı
12 Nisan 2014 Cumartesi 13:48

Havza, Ladik ve Vezirköprü Esnaf Odaları Başkanları, 18 Mayısta yapılacak olan Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanlığına aday olan Samsun Tuhafiyeciler, Hazır Elbiseciler, Manifaturacılar ve Halıcılar Odası Ahmet Akbaş'ın Özle bir otelde düznelediği yemekte bir araya geldi.

Yemek programına Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, Tuhafiyeciler, Hazır Elbiseciler, Manifaturacılar ve Halıcılar Odası Başkanı Ahmet Akbaş, Samsun Kuaförler Odası Başkanı Savaş Kiraz, Samsun Madeni İşler Odası Başkanı Uğur Tüfekçi, Samsun Hurdacılar Odası Başkanı Nazmi Kaçak, Samsun Pazarcılar Odası Başkanı Muhammet Yazıcı, Samsun Emlakçılar Odası Başkanı Mevlüt Oral, Samsun Elektirkçiler Odası Başkanı Osman Saka, Samsun Sıhhı Tesisatçılar Odası Başkanı Metin Sinecek, Havza Madeni İşler Odası Başkanı Fahri Çiftçi, Havza Şoförler Odası Başkanı Ahmet Subaşı, Ladik Madeni İşler Odası Başkanı Süleyman Mısırlı, Ladik Şoförler Odası Başkanı Ömer Tuna, Vezirköprü Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İsmail Karataş, Vezirköprü Şoförler Odası Başkanı Yılmaz Yiğit, Vezirköprü Madeni İşler Odası Başkanı Ercan Çoşkun , Vezirköprü Tuhafiyeciler Odası Başkanı Önder Erdem ve Vezirköprü Bakkallar Odası Başkanı Ümit Çörüş katıldı.

Yemek sonunda bir konuşma yapan Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği başkan adayı ve Tuhafiyeciler, Hazır Elbiseciler, Manifaturacılar ve Halıcılar Odası Başkanı Ahmet Akbaş esnaf odalarının önemli kuruluşlar olduğuna değinerek; "Sizlere hizmet etmek, sizlerin birer neferi olmak için 18 Mayıs tarihinde Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanlığına aday oldum. Sizlerin desteği bizim için çok önemli." dedi. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×