Şampiyonlar, Rektör Mustafa Kibar’ı ziyaret etti.

Gençler Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası’nda kızlarda birinci, erkeklerde üçüncü olan Çukurova Üniversitesi Spor Kulübü (ÇÜSK) Masa Tenisi Takımı, Rektör Prof.

Şampiyonlar, Rektör Mustafa Kibar’ı ziyaret etti.
27 Şubat 2014 Perşembe 18:23

Gençler Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası’nda kızlarda birinci, erkeklerde üçüncü olan Çukurova Üniversitesi Spor Kulübü (ÇÜSK) Masa Tenisi Takımı, Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar’ı ziyaret etti.

ÇÜSK Başkanı Ercan Yeldan, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu (BESYO) Öğretim Görevlisi Sunay Atakan ve Masa Tenisi Takımı oyuncularını Senato Toplantı Salonu’nda kabul eden Rektör Prof. Dr. Kibar, güçlü rakiplere rağmen Türkiye Şampiyonu olarak üniversiteyi başarıyla temsil eden her iki takımı kutladığını ifade etti. Prof. Dr. Mustafa Kibar, sporcuların yetiştirilmesinde emeği geçen eğitimcilere de teşekkür etti.
BESYO Öğretim Görevlisi Sunay Atakan ise, Masa Tenisi Şubesi’nin, gençlerin sporu sevmesi ve spora yönlendirilmesi konusunda önemli çalışmaları olduğunu belirtti.

ÇÜSK Masa Tenisi Takımlarının başarılarından da söz eden Sunay Atakan, “Bugüne kadar ‘6 Türkiye Süper Lig Şampiyonluğu, 4 Türkiye Kupası Şampiyonluğu, 5 Türkiye Gençler Şampiyonluğu, 5 Türkiye Yıldızlar Şampiyonluğu, 7 Türkiye Minikler Şampiyonluğu bulunan ve uluslararası arenada birçok kez dereceler alan takımımızla ne kadar gurur duysak az.” dedi. Atakan, Çukurova Üniversitesi bünyesinde sporun gelişmesi için desteklerini esirgemeyen Rektör Prof. Dr. Mustafa Kibar’a Masa Tenisi Şubesi olarak teşekkür etti.
CİHAN

Şampiyonlar, Rektör Mustafa Kibar’ı ziyaret etti.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×