Samanyolu Gülbahar'ın iki öğrencisi TEOG'da tüm soruları doğru cevapladı

Eskişehir Özel Samanyolu Gülbahar Ortaokulu bu yıl da başarılarını devam ettirdi. 2013-2014 eğitim-öğretim yılı TEOG sınavının ilk ayağında Eskişehir Özel Samanyolu Gülbahar Ortaokulu öğrencilerinden Ali Erim ve Ecem Nur Sakar tüm soruları doğru cevaplay.

Samanyolu Gülbahar'ın iki öğrencisi TEOG'da tüm soruları doğru cevapladı
24 Ocak 2014 Cuma 12:38

Eskişehir Özel Samanyolu Gülbahar Ortaokulu bu yıl da başarılarını devam ettirdi. 2013-2014 eğitim-öğretim yılı TEOG sınavının ilk ayağında Eskişehir Özel Samanyolu Gülbahar Ortaokulu öğrencilerinden Ali Erim ve Ecem Nur Sakar tüm soruları doğru cevaplayarak Eskişehir'de birinciliği paylaşan isimler oldu. TEOG'da başarılı olan bu öğrencilere okul yönetimince çeşitli hediyeler verildi.

    Okul Müdürü Hatip Köroğlu, öğrencilerinin TEOG'a hazırlanma sürecinde yoğun bir tempoda çok ciddi çalışma kaydettiğini söyledi. Velilerin de, öğrencilere ve okulun yaptığı rehberlik faaliyetine tam destek vererek bu konuda pay sahibi olduğunu belirten Müdür Köroğlu, "Bu yılki sınavda nitelik ve nicelik farklılıklarına rağmen öğrencilerimiz daha önceki yıllarda olduğu gibi yüksek başarı sağladılar. Değişen sadece sınavın adı oldu. Değişmeyen ise Eskişehir'de zirvenin sahibi Samanyolu." dedi.

    Köroğlu, aynı başarının 2.dönemdeki sınavda da gösterilmesi temennisinde bulundu. CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×