Sakarya Fatih Koleji'nden TEOG'da büyük başarı

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) Sınavı'nda bütün soruları doğru cevaplayan Sakarya Fatih Koleji öğrencisi Muhammed İhsan Gün, bütün derslerden 100 puan alarak büyük bir başarıya imza attı.

Sakarya Fatih Koleji'nden TEOG'da büyük başarı
25 Ocak 2014 Cumartesi 11:58

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) Sınavı'nda bütün soruları doğru cevaplayan Sakarya Fatih Koleji öğrencisi Muhammed İhsan Gün, bütün derslerden 100 puan alarak büyük bir başarıya imza attı. Gün, ikinci sınavda da bütün soruları da doğru cevaplayarak, yerleştirme sonuçlarına göre Türkiye birincisi olmayı hedeflediğini söyledi: “Sınavda hiç heyecanlanmadım. Ailem bana çok yardımcı oldu. Babama ve anneme özellikle teşekkür ediyorum. Ayrıca okulumuzdaki öğretmenlerime çok teşekkür ederim. Okulda periyodik olarak sınavlara giriyor ve eksik konularımızın, yapamadığımız soruların üzerinde duruyorduk. Şimdi bu çalışmanın önemini daha çok anlıyorum.” dedi.

Özel Sakarya Fatih Koleji Müdürü Bayram Yayla ise başarılarının arkasında iyi bir planlama ve sistematik çalışma olduğunu ifade etti: “Öğrencilerimizin derece yapmış olması beklediğimiz bir sonuçtu, emeklerinin karşılığını aldılar. Bizler de yaptığımız çalışmaların ve uyguladığımız programın ne kadar yerinde olduğunu görmüş olduk. Öğrencilerimizi çok yönlü yetiştiriyoruz. Bu sene ilk kez yapılan merkezî sınavda öğrencimiz, tüm derslerde soruları doğru cevaplayarak 100 tam puan alırken resim, şiir kompozisyon, spor ve proje yarışmalarında da birçok dereceler kazandık. Öğrencilerimizin ders başarılarının yanında sosyal, kültürel ve sportif alanlarda da başarılı olmaları için her türlü imkânı sunma gayretindeyiz.” CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×