Şahin, bayramda birlik, beraberlik ve kardeşliğin güçlenmesini istedi

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin “Bayramlar, sevincin ve mutluluğun paylaşıldığı, dayanışmanın, dargınlıkları aradan kaldırıp yardımlaşma ve bağışlama gibi yüce duyguların yoğunlaştığı müstesna günlerimizdendir." dedi.Ramazan...

Şahin, bayramda birlik, beraberlik ve kardeşliğin güçlenmesini istedi
27 Temmuz 2014 Pazar 13:58

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin “Bayramlar, sevincin ve mutluluğun paylaşıldığı, dayanışmanın, dargınlıkları aradan kaldırıp yardımlaşma ve bağışlama gibi yüce duyguların yoğunlaştığı müstesna günlerimizdendir." dedi.

Ramazan Bayramı sebebiyle yazılı açıklama yapan Şahin, şu ifadeleri kullandı: "Türk milleti olarak bizlere bu güzel vatanı emanet eden başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, bütün şehit ve gazilerimizi bu bayram günlerinde; saygı, minnet, şükran ve rahmetle anıyor, bayramın; ülkemiz, milletimiz ve insanlık âlemi için birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının daha da güçlenmesine vesile olmasını diliyorum. İlçemizde görevli mülki, askeri ve adli erkanla tüm daire amir ve memurlarının, sivil toplum kuruluş mensuplarının, basın camiasının ve değerli Bafralı hemşehrilerimin Ramazan Bayramı’nı kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.”

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×