RİSİAD’dan Vali Çakır ve Belediye Başkanı Bakırcı’ya ziyaret

Rize Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (RİSİAD) önceki günlerde yapılan olağan genel kurulu sonucu başkanlığa getirilen Yunuz Kotiloğlu ve yeni yönetim kurulu üyeleri, Rize Valisi Nurullah Çakır, Belediye Başkanı Halil Bakırcı ve Dernekler Müdürü Kazım.

RİSİAD’dan Vali Çakır ve Belediye Başkanı Bakırcı’ya ziyaret
15 Ocak 2014 Çarşamba 19:13

Rize Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (RİSİAD) önceki günlerde yapılan olağan genel kurulu sonucu başkanlığa getirilen Yunuz Kotiloğlu ve yeni yönetim kurulu üyeleri, Rize Valisi Nurullah Çakır, Belediye Başkanı Halil Bakırcı ve Dernekler Müdürü Kazım Demirci’yi makamlarında ziyaret etti.

Başkan Kotiloğlu önderliğindeki ziyaretlere Başkan yardımcıları Seyfullah Pakkan ve Haluk Mataracı, yönetim kurulu üyeleri Hasan Demircan, Fatih Erten, Bayram Günaydın, Murat Kasap, Mahmut Görmüş, Kadın Girişimciler Komisyonu Başkanı Canan Ak ve yardımcısı Nurcan Karadavut katıldı. Rize Valisi Nurullah Çakır, Belediye Başkanı Halil Bakırcı ve Dernekler Müdürü Kazım Demirci, RİSİAD yönetiminin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, yeni yönetime başarılar dilediler.

RİSİAD Başkanı Yunuz Kotiloğlu yaptıkları olağan genel kurul sonrası yeni yönetim kurulu üyeleri ile birlikte bir dizi ziyaret gerçekleştirdiklerini ifade ederek, “Ziyaretlerde derneğimizin faaliyetleri hakkında fikir verdik. Derneğimiz RİSİAD, Türkiye İşadamları ve Sanayiciler Konfederasyonu’nun (TUSKON) kurucu üyelerinden Karadeniz Sanayici ve İş Adamları Dernekleri Federasyonu’nun (KASİF) üyesidir. Federasyonumuz KASİF ve Konfederasyonumuz TUSKON önderliğinde, üyelerimizin dış pazarlara açılmalarını, mesleki bilgilerini artırmayı, sektörel sorunlara karşın ortak tavır geliştirmelerini sağlamaya yönelik faaliyetler düzenlemekteyiz.” dedi. CİHAN

RİSİAD’dan Vali Çakır ve Belediye Başkanı Bakırcı’ya ziyaret


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×