Pursaklar’da bilek güreşi turnuvası

Ankara Pursaklar Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün düzenlemiş olduğu Bilek Güreşi Turnuvası’nda gençler kıyasıya yarıştı. 114 öğrenci birinci olabilmek için ter döktü.Erdemli Gençlik Merkezi’nde düzenlenen okullar...

Pursaklar’da bilek güreşi turnuvası
05 Mayıs 2014 Pazartesi 10:28

Ankara Pursaklar Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’nün düzenlemiş olduğu Bilek Güreşi Turnuvası’nda gençler kıyasıya yarıştı. 114 öğrenci birinci olabilmek için ter döktü.

Erdemli Gençlik Merkezi’nde düzenlenen okullar arası bilek güreşi turnuvasına bayan ve erkek toplam 114 yarışmacı katıldı. Bir hayli çekişmeli geçen yarışmada dereceye giren öğrencilere madalya verildi. Yetkilileri, okul idarecileri tarafından da takdir edilen bilek güreşi turnuvasının geleneksel hale getirileceğini söyledi.

Daha önce de satranç ve masa tenisi turnuvası düzenleyen Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, bu projeleri el takdir topladı. İlçe Müdürü Alpaslan Yalçınkaya, Pursaklar’da gençlere yönelik bu tür faaliyetlerin ilk adımını Belediye Başkanı Selçuk Çetin’in attığını belirterek, Çetin’e teşekkür etti.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×