Pursaklar Belediyesi ek binası hizmette

Ankara Pursaklar Belediyesi, artan nüfusu ve genişleyen hizmet alanını göz önünde bulundurarak yeni belediye ek hizmet binasını açtı.Ar-Ge ve Proje Müdürlükleri oluşturan Pursaklar Belediyesi, hızla değişen ve gelişen ilçede yeni projeler...

Pursaklar Belediyesi ek binası hizmette
28 Mayıs 2014 Çarşamba 15:13

Ankara Pursaklar Belediyesi, artan nüfusu ve genişleyen hizmet alanını göz önünde bulundurarak yeni belediye ek hizmet binasını açtı.

Ar-Ge ve Proje Müdürlükleri oluşturan Pursaklar Belediyesi, hızla değişen ve gelişen ilçede yeni projeler üretmek ve halka daha iyi hizmet etmek için yeni birimler oluşturdu. Pursaklar Yavuz Bulvarı üzerinde bulunan ek hizmet binasında; bir başkan yardımcısı ile Emlak İstimlak Müdürlüğü, Destek Hizmetleri Müdürlüğü ve Etüt Proje Müdürlüğü hizmet verecek.

Pursaklar’ın ihtiyaçlarını tespit etmek ve yeni projeler üretmek için kolları sıvayan ekipler, ek hizmet binasında mesaiye başladı. Bu müdürlüklerle ilgili işlem yaptırmak isteyenler, Yavuz Bulvarı üzeri, EGO otobüsleri toplanma merkezindeki ek hizmet binasına başvurabilecek.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×