Polislerin avukatı: Sahur operasyonuyla yolsuzlukların üstü örtülmek istendi

Sahur vakti gözaltına alınan terör ve yolsuzlukları soruşturan polislerin avukatı Sevgi Şeker, sahur operasyonuyla yolsuzlukların üstünün örtülmek istendiğini söyledi. Şeker, “Yaklaşan cumhurbaşkanı seçimleri öncesi yolsuzluk girdabından...

Polislerin avukatı: Sahur operasyonuyla yolsuzlukların üstü örtülmek istendi
25 Temmuz 2014 Cuma 15:08

Sahur vakti gözaltına alınan terör ve yolsuzlukları soruşturan polislerin avukatı Sevgi Şeker, sahur operasyonuyla yolsuzlukların üstünün örtülmek istendiğini söyledi. Şeker, “Yaklaşan cumhurbaşkanı seçimleri öncesi yolsuzluk girdabından kurtulmak amacıyla algılarla oynanmaktadır.” dedi.

Avukat Sevgi Şeker, mahkemenin kararının ardından Çağlayan’daki İstanbul Adliyesi önünde basın açıklaması yaptı. 17 ve 25 Aralık tarihlerinde yapılan yolsuzluk soruşturmasının bu operasyonla üstünün örtülmek istendiğini kaydeden Şeker, “Bugün bu insanlara vurulan kelepçeler, birkaç yiğit polisin eline vurulmuyor. İyiliğin, doğruluğun, inanmışlığın, Hakka ve hakikate bağlılığın eline vuruluyor. Bugün bu zalimane uygulamayla aslında birkaç polisin başarılarla dolu kariyerine ket vurulmuş olmuyor. Sizin çocuklarınıza sokakta uyuşturucu satan alçakların, sizin başınıza balyoz indirmek isteyen darbecilerin, sizin ve evlatlarınızın geleceğini çalmak isteyen hırsızların, sizi tehdit ederek kendilerine alan açmayı planlayan teröristlerin ve hainlerin önü açılmış oluyor.” ifadelerini kullandı. (Sürecek)

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×