Polisleri, Erdoğan’ı Facebook’tan öven hakim sorguluyor

İstanbul Adalet Sarayı’ndaki polisleri, asıl hakimin yorgun olduğu iddiasıyla Başbakan Erdoğan’a Facebook hesabından övgü mesajları atan Hakim İslam Çiçek’in sorguladığı öğrenildi.Sahur vakti gözaltına alınan terör ve yolsuzlukları...

Polisleri, Erdoğan’ı Facebook’tan öven hakim sorguluyor
26 Temmuz 2014 Cumartesi 12:53

İstanbul Adalet Sarayı’ndaki polisleri, asıl hakimin yorgun olduğu iddiasıyla Başbakan Erdoğan’a Facebook hesabından övgü mesajları atan Hakim İslam Çiçek’in sorguladığı öğrenildi.

Sahur vakti gözaltına alınan terör ve yolsuzlukları soruşturan polisler, savcılık sorgularının ardından İstanbul 1. Sulh Ceza Hakimliği’ne sevk ediliyordu. Burada Hakim Bekir Altun, polislerin ifadesini almıştı.

Bugün mahkemeye sevk edilen ve aralarında Yurt Atayün ve Ömer Köse’nin de bulunduğu emniyet personelinin ifadesini Bekir Altun alması gerekirken bir değişiklik yapıldı. Yorgun olduğu iddiasıyla Altun’un yerine ifadeleri 3. Sulh Ceza Hakimi İslam Çiçek’in aldığı öğrenildi. İslam Çiçek, Facebook hesabından Başbakan Erdoğan ile ilgili, “Uzun adama dua edelim” şeklinde paylaşımlarda bulunmuştu.

'CASUSLAR BİR GÜN HESAP VERECEK’

Bu arada, polis müdürleri Yurt Atayün ve Ömer Köse’ye adliye içerisinde bulunan gözaltındaki meslektaşları alkışlarla destek verdi. Polisler, “Casuslar ve casuslara yardım edenler bir gün hesap verecek. Hepiniz başınızı öne eğdiniz, bunu unutmayın, bugünleri unutmayın.” diye konuştu.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×