Polis, kayıp eşi bulmak için terası kazacak

Bursa’da emlak zengini anne ve babasını öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan zanlının 9 yıl önce kaybolan eşini de öldürmüş olabileceğini düşünen polisin, çiftin İstanbul’daki evinde kazı çalışması yapacağı iddia edildi. Zanlının...

Polis, kayıp eşi bulmak için terası kazacak
28 Nisan 2014 Pazartesi 15:08

Bursa’da emlak zengini anne ve babasını öldürdüğü iddiasıyla tutuklanan zanlının 9 yıl önce kaybolan eşini de öldürmüş olabileceğini düşünen polisin, çiftin İstanbul’daki evinde kazı çalışması yapacağı iddia edildi. Zanlının komşuları ise olayı duyunca tedirgin olduklarını dile getirdi.

Polis, İznik’te anne ve babasını öldürüp foseptik çukuruna gömdüğü iddiasıyla tutuklanan Kenan Öner’in 9 yıl önce kaybolan eşi Canan Öner’i bulmak için çalışma başlattı. Zanlının eşini de öldürmüş olma ihtimalini değerlendiren polisin, çiftin İstanbul Bayrampaşa’daki evinde kazı çalışması yapacağı iddia edildi. Çifte ait Bayrampaşa’daki dubleks evin terasında daha önce tadilat yapıldığı bilgisine ulaşan polisin, dairede kazı yaparak ceset arayacağı öne sürüldü.

Olayın ortaya çıkmasının ardından Öner çiftinin Bayrampaşa’daki komşuları da şaşkınlık yaşadı. Kenan Öner’i bir kaç sefer gördüğünü söyleyen bir komşusu, zanlının komşularına kendi hakkında konuştukları yönünde not bıraktığını iddia etti. Olayın duyunca tedirgin olduklarını dile getiren komşusu, zanlının evinde yaptığı tadilatı ise fark etmediğini söyledi. Bir başka komşu ise zanlıyı çok fazla tanımadığını belirterek “Geceleri çıkıyormuş herhalde, fazla dışarı çıkmıyormuş.” şeklinde konuştu.

CİHAN

Polis, kayıp eşi bulmak için terası kazacak


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×