Pazara giden yaşlı çiftin evi soyuldu

Nevşehir’in Gülşehir ilçesine bağlı Yeniyaylacık köyünde bulunan evlerinde yaşayan Fahrettin (75) ve Fadime (72) Çevirgen çifti ilçede kurulu pazara gidince evlerine hırsız veya hırsızlar girdi. Kimliği henüz belirlenemeyen hırsız veya...

Pazara giden yaşlı çiftin evi soyuldu
18 Temmuz 2014 Cuma 16:18

Nevşehir’in Gülşehir ilçesine bağlı Yeniyaylacık köyünde bulunan evlerinde yaşayan Fahrettin (75) ve Fadime (72) Çevirgen çifti ilçede kurulu pazara gidince evlerine hırsız veya hırsızlar girdi. Kimliği henüz belirlenemeyen hırsız veya hırsızlar yaşlı çiftin uzun yıllar boyunca biriktirdiği altın ve nakit paralarını alarak kayıplara karıştı.

Köydeki evlerinde yaşayan Fahrettin (75) ve Fadime (72) Çevirgen çifti, Gülşehir’de her hafta kurulan pazarda alışveriş yapmak için kapılarını kilitleyerek gitti. Yaşlı çiftin ayrılmasından bir süre sonra eve giren kimliği belirsiz kişi veya kişiler bir miktar ziynet eşyası ve nakit parayı alarak kaçtı. Pazar alışverişi dönüşü evlerindeki hırsızlığı anlayan yaşlı çift, durumu İlçe Jandarma Komutanlığı’na bildirdi. Olay yerine gelen ekipler parmak izi çalışması yaptı.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×