Patronlara İngilizce Kursu Verilecek

Demirtaş Organize Sanayi Bölgesi Sanayici ve İşadamları Derneği (DOSABSİAD) ile MacQuarie University English Language Centre Bursa İngilizce Dil Okulu işbirliğiyle düzenlenen İngilizce kursu başladı.

Patronlara İngilizce Kursu Verilecek
08 Şubat 2014 Cumartesi 12:23

DOSAB’da faaliyet gösteren fabrikaların sahipleri ve ortaklarının iştirak ettikleri İngilizce eğitimi, haftanın 3 günü sabah, 3 günü de akşam saatlerinde olmak üzere 2 ayrı program halinde düzenleniyor.

İngilizce dil kursundan kendisinin de faydalandığını söyleyen DOSABSİAD Başkanı Orhan Tezyaparlar, kursa gösterilen ilgiden memnun olduklarını söyledi.

Küresel rekabetin ivme kazanmasıyla beraber, bilhassa İngilizce olmak üzere yabancı dil eğitiminin öneminin daha da arttığını belirten Tezyaparlar, Üyelerden böyle bir talep geldiğini dile getirdi.

Orhan Tezyaparlar, önümüzdeki günlerde ise, bölge firmalarındaki tüm çalışanlara ve çalışanların yakınlarına yönelik bir kurs açmayı planladıklarını sözlerine ekledi.

MacQuarie University English Language Centre, Türkiye Direktörü Mehmet Kaygusuz da, yurtdışında ülkemizi temsil eden, iş toplantılarına, fuarlara, gezilere katılan, kurum sahipleri ve yöneticilerimizin yabancı dil yeterliliğinin, kendilerini doğru ifade etmeleri için çok önemli olduğunu, yeterli düzeyde dil pratikliğinin olmamasının, karşılarına çıkan ticari fırsatların gerektiği gibi değerlendirilememesine yol açabileceğini belirterek, güçlü teknolojik altyapı ve MacQuarie Üniversite’nin konuşma odaklı eğitimi ile, katılımcıların dikkatlerinin dağılmadan, eğlenceli ve kalıcı eğitim vererek kurumlarımızın başarılarını destekleyeceklerini ifade etti.


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×