Özyağcı için belediyede tören düzenlendi

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde 1973-1980 yılları arasında 2 dönem Karadeniz Ereğli Belediye Meclis Üyeliği görevi yapan Turan Özyağcı vefat etti. Özyağcı için belediye önünde tören düzenlendi. Törende konuşan Belediye Başkanı Opr....

Özyağcı için belediyede tören düzenlendi
07 Temmuz 2014 Pazartesi 19:28

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde 1973-1980 yılları arasında 2 dönem Karadeniz Ereğli Belediye Meclis Üyeliği görevi yapan Turan Özyağcı vefat etti. Özyağcı için belediye önünde tören düzenlendi.

Törende konuşan Belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal, 1973-1980 yılları arasında Karadeniz Ereğli Belediyesi’nde CHP Meclis Üyesi olarak görev yapan Turan Özyağcı’nın aynı zamanda Ticaret ve Sanayi Odası’nın Kurucu Üyesi olduğunu belirterek, şehrin sevilen ve sayılan işadamlarından biri olduğunu söyledi. aşkan Uysal, Özyağcı’nın Belediye Meclis Üyeliği süresinde Karadeniz Ereğli için güzel şeyler yaptığına inandığını belirtti. Merhum Özyağcı’ya da Allah’tan rahmet, Özyağçı ailesine ve sevenlerine sabırlar dileyen Başkan Uysal, “ Mekânı cennet olsun Turan ağabey. Nur içinde yatsın” ifadelerini kullandı.

Tören sonrası Kur’an-ı Kerim okundu. Törene belediye başkan yardımcıları, belediye meclis üyeleri ve belediye çalışanları ile Özyağcı’nın akrabaları ve sevenleri katıldı.

CİHAN

Özyağcı için belediyede tören düzenlendi


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×