Özhaseki ile yeni dönem başladı

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki mazbatasını alarak yeni döneme başladı.

Özhaseki ile yeni dönem başladı
04 Nisan 2014 Cuma 20:03

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki mazbatasını alarak yeni döneme başladı. Büyükşehir Belediyesi'ne geldiğinde personel tarafından çiçeklerle karşılanan Başkan Özhaseki, şehirdeki herkesi ailesinin bir ferdi gibi gördüğünü belirtti ve Kayserililerin kendisine gösterdiği güvenden dolayı teşekkür etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'nin Kayseri Adliyesi Konferans Salonunda yapılan mazbata törenine AK Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş, Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, AK Parti İl Başkanı Ömer Dengiz, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kocasinan Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Hacılar Belediye Başkanı Doğan Ekici, Bünyan Belediye Başkanı Şinasi Gülcüoğlu, AK Parti il ve ilçe yöneticileri ile teşkilat mensupları katıldı.

İl Seçim Kurulu Başkanı Hakime Buket Sicimgiller kısa bir konuşma yaparak 30 Mart Mahalli İdareler Seçiminde Mehmet Özhaseki'nin Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanlığına seçildiğini belirtti ve hayırlı uğurlu olmasını diledi. Sicimgiller görevinde başarılar dileyerek Başkan Özhaseki'ye mazbatasını verdi.

Başkan Özhaseki'nin ardından Kocasinan Belediye Başkanı Mustafa Çelik ile Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu da mazbatalarını aldı. Başkan Mehmet Özhaseki mazbatasını almasının ardından Kocasinan Belediyesi'nde yapılan devir teslim törenine katıldı ve ardından Seyyid Burhaneddin Hazretleri'nin türbesini ziyaret etti.

-PERSONEL KARANFİLDEN YOL YAPTI

Başkan Mehmet Özhaseki'ye Büyükşehir Belediyesi'ne gelişinde sürpriz bir karşılama yapıldı. Genel Sekreter Mustafa Yalçın, genel sekreter yardımcıları, daire başkanları, daire müdürleri ve belediye personeli belediye binası önünden başlayarak Büyükşehir Parkına uzanan bir koridor oluşturdular ve bu koridordan geçen Başkan Özhaseki'yi karanfil yağmuruna tuttu. Bu sırada Büyükşehir Belediyesi Bando Takımı Samanyolu şarkısını çalarak çoşkuya ortak oldu. Büyükşehir Belediyesi binasına da üzerinde 'Başkanım, sizinle çalışmak ayrıcalıktır. Onurluyuz ve gururluyuz' yazılı pankart asıldığı gözlerden kaçmadı.

Sevgi gösterisi altında eşi Neşe Özhaseki ile birlikte kürsüye gelen ve kısa bir konuşma yapan Başkan Özhaseki, Kayseri'ye ve Kayseri'de yaşayanlara güzel hizmetler yapmaya çalıştığını belirtti. Kayseri halkını ailesinin bir ferdi gibi gördüğünü ve şehrin her tarafını da evinin bir köşesi bildiğini dile getiren Özhaseki, "Bana yeniden bu desteği veren halkımıza teşekkür ediyorum. İnşallah layık olurum. Rabbim mahcup etmesin. Güveninizden dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki'nin konuşmasının ardından Büyükşehir Parkı'nda bir kokteyl verildi. Başkan Özhaseki kokteyl esnasında ve sonrasında da vatandaşlardan büyük ilgi gördü. Sık sık hatıra fotoğrafı çektiren Başkan Özhaseki, yoğun ilgi altında güçlükle ilerlemek zorunda kaldı.
CİHAN

Özhaseki ile yeni dönem başladı


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×