Özel Sema, basketbolda il birincisi oldu

Özel Sema Ortaokulu yıldız erkekler basketbol takımı, Aksaray’da okullar arası düzenlenen yıldız erkekler basketbol turnuvasında il birincisi oldu.

Özel Sema, basketbolda il birincisi oldu
24 Ocak 2014 Cuma 15:23

Özel Sema Ortaokulu yıldız erkekler basketbol takımı, Aksaray’da okullar arası düzenlenen yıldız erkekler basketbol turnuvasında il birincisi oldu. Kolej eğitimdeki başarılarının yanı sıra sportif faaliyetlerde de elde ettiği başarılarla dikkat çekiyor. Özel Sema Koleji, yıldız erkekler takımı, Özel Artı Metropol Kolejini çekişmeli geçen maç sonunda 37-40 mağlup ederek şampiyon oldu.

Okul müdürü Yasin Kayhan, yaptığı açıklamada, kolej olarak eğitime başladıkları günden bu yana eğitimdeki başarıların yanı sıra sportif faaliyetlerde de Sema ‘nın başarılarıyla adından söz ettirdiğini söyledi.

Kayhan, "Biz eğitimin yanı sıra sportif ve kültürel faaliyetlere de büyük önem veriyoruz. Her sene SBS de Türkiye de elde ettiği başarılarla söz ettiren okulumuz bundan sonra basketbolda olduğu gibi, yüzme, badminton, masa tenisi gibi alanlar dada adından söz ettireceğine inancım tamdır. Öğrencilerimiz inandılar ve bu inanç onlara başarıyı getirdi. Bu vesile ile yıldız erkekler basketbol takımızı, ayrıca antrenörümüze ve beden eğitim öğretmenimiz Musa Taştan’ı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum." diye konuştu.
CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×