Özel Reyhan İlkokulu ‘Gezgin Abi’yi ağırladı

Konya’nın Akşehir İlçesinde faaliyet gösteren Reyhan Koleji Okulunun 4.sınıf öğrencileri her ay Gonca dergisini okuyorlar ve okudukları dergiden sınav yapıyor. Bu ayki Gonca dergisi sınav programının sürpriz konuğu Gezgin Abi oldu.Yarışmayı...

Özel Reyhan İlkokulu ‘Gezgin Abi’yi ağırladı
09 Mayıs 2014 Cuma 16:43

Konya’nın Akşehir İlçesinde faaliyet gösteren Reyhan Koleji Okulunun 4.sınıf öğrencileri her ay Gonca dergisini okuyorlar ve okudukları dergiden sınav yapıyor. Bu ayki Gonca dergisi sınav programının sürpriz konuğu Gezgin Abi oldu.

Yarışmayı bizzat kendisi sunan derginin Gezgin abisi soru aralarında yaptırdığı etkinliklerle öğrencileri coşturdu. Programın sürpriz konuğu öğrenciler için yanında getirdiği hediyelerle öğrencilerin beğenisini ve sevgisini kazandı.

Konu hakkında açıklama yapan 4.sınıf öğretmeni Aydın Gökalp, öğrenciler için sürpriz isimleri programlarla öğrencilerle buluşturmayı, ufuk kazandırma adına önemsediklerini belirtip, "Geleceğin Türkiye’si olarak gördüğümüz öğrencilerimizi en renkli, en kaliteli programlarla besleme amacı taşıyoruz." dedi.

CİHAN


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×