Özel Hilal Hastanesi emeklilere indirim uygulayacak

Özel Kırıkkale Hilal Hastanesi ile Türkiye Emekliler Derneği Kırıkkale Şubesi arasında indirim anlaşması yapıldı.

Özel Hilal Hastanesi emeklilere indirim uygulayacak
22 Nisan 2014 Salı 12:58

Özel Kırıkkale Hilal Hastanesi ile Türkiye Emekliler Derneği Kırıkkale Şubesi arasında indirim anlaşması yapıldı. İmza Özel Kırıkkale Hilal Hastanesi sahibi Hasan Bilir ve Türkiye Emekliler Derneği Kırıkkale Şubesi Başkanı Basri Keskin arasına da yapıldı. Anlaşma ile birlikte, derneğe üye olan emekliler, şartnamede öngörülen indirimlerden yararlanacaklar.

Emekliler için pozitif ayrımcılık yaptıklarını açıklayan Özel Kırıkkale Hilal Hastanesi sahibi Hasan Bilir, “Emekliler bizim her şeyimiz ve baş tacımız. Bu insanlar zamanında bu ilin kahrını çeken insanlar. Bu kıymetli insanlar için kapımız her zaman açık. Açık olmaya devam edecek.” dedi.

Emeklilerin şehrin en değerli insanları olduğunu ifade eden Bilir, “Bir şehir emeklinin kıymetini çok iyi bilmelidir. Çünkü onlar şehirleri kuran insanlardır. Bizler de bu değere çıkmak için bir çalışma başlattık. Çalışmalarımız katlanarak büyüyecek. Bu çalışmalarda en iyisini vermek için var maddi ve manevi bütün imkanlarımızı seferber edeceğiz.” diye konuştu.

Özel Kırıkkale Hilal Hastanesi sahibi Hasan Bilir’i daha önce tanıdığını belirten Türkiye Emekliler Derneği Kırıkkale Şubesi Başkanı Basri Keskin ise, “Bir araya gelerek, emekliler için ne yaparız diye görüş alışverişinde bulunduk. İstişare sonunda emekliler için indirim yapılması kararına vardık. Kararla birlikte güzel bir protokole imza atıyoruz.” şeklinde konuştu. CİHAN

Özel Hilal Hastanesi emeklilere indirim uygulayacak


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×